Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on nüüd Pupilo!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 

Nii paki kättetoimetamise meetodit, kui ka maksmismeetodit on võimalik valida ostu sooritamisel. Kaup on võimalik kätte saada kuuel erineval viisil ning samuti on võimalik kauba eest tasuda kuuel erineval võimalusel.


1. TRANSPORT 

1.1 Omniva pakiautomaat (loe lähemalt: https://www.omniva.ee/era/pakk)
NB! Miinuskraadidega me Omniva pakiautomaatidesse pakke ei saada, kuna automaadid asuvad välistingimustes ning on oht, et läätsed ning hooldusvahendid võivad külmuda.

Telli pakk endale sobivasse Omniva pakiautomaati üle Eesti. Vaata lähemalt, kus Omniva automaadid asuvad SIIT!
Omniva pakiautomaadiga on kõik väga lihtne. Kui pakk jõuab Sinu soovitud automaati, siis tuleb Sulle sellekohane sõnum/ e-kiri, kus on kirjas spetsiaalne kood, millega Sa saad enda paki kätte. Pakid liiguvad väga kiiresti, kui näiteks paneme täna Sinu paki teele, siis juba järgmisel tööpäeval saad selle Omniva pakiautomaadist kätte.

Hind: alla 35€ tellimuse puhul 2€ ning üle 35€ tellimuse puhul tasuta!

1.2 SmartPOST (loe lähemalt: www.smartpost.ee)
SmartPOSTiga on asi sama lihtne kui Omniva pakiautomaadiga. Pakiautomaatide asukohti saad lähemalt vaadata siit (http://www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad)

Hind: alla 35€ tellimuse puhul 2€ ning üle 35€ tellimuse puhul tasuta!

1.3 DPD kuller (loe lähemalt: www.dpd.ee)
Kuller toob paki täpselt Sinu soovitud kohta. Enne paki kohaletoomist võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib täpsemalt kokku, millal saab paki üle anda. Kui paneme paki teele, siis kuller toob paki Sulle järgmisel tööpäeval, üldiselt enne lõunat. Seega kui tahaksid reedel tellides (eeldusel, et ka läätsed meil laos olemas) laupäevaks pakki kätte saada, siis tasuks pakk tellida SmartPosti või Post24-ga.

Hind: alla 35€ tellimuse puhul 4€ ning üle 35€ tellimuse puhul tasuta!

1.4 Omniva lihtkiri
NB! Kui Sinu postkast asub välistingimustes, siis on oht, et see võib saada külmakahjustusi.
NB! Alates 01.03.2013 otsustas Eesti Post muuta lihtkirja mõõtmeid väiksemaks, mistõttu pole enam võimalik paljusid tooteid lihtkirjaga tellida (näiteks hooldusvedelikud, silmatilgad, 1-päevased läätsed).

Omniva lihtkiri on alati tasuta. Kui paneme paki teele, siis pakk jõuab Sinu postkasti järgmise tööpäeva hommikul koos muu postiga.
Hind: Alati tasuta!

1.5 Omniva tähitud maksikiri välismaale
Kui Sa ei ela Eestis, aga soovid Läätsed.com-st endale läätsed või hooldusvahendid tellida, siis kohaletoimetamise meetodiks saad valida just "Omniva tähitud maksikirja". Olenevalt riigist liigub pakk Sinuni 7 kuni 14 tööpäeva jooksul.

Hind: alla 35€ tellimuse puhul 4,5€ ning üle 35€ tellimuse puhul tasuta!

1.6 Tule pakile ise järgi meie kontorisse
Asume Tulika 15/17, ruum 323 (C-korpus ja 3. korrus), Tallinnas. Kristiine Keskusest üks 500m Sõle tänava poole. Vaata lähemalt SIIT!
Ise järgi tulemise eeliseks on see, et kui Sul on läätsi kiiresti vaja, siis saad pakile juba samal päeval järgi tulla. Samas tasub enne üle küsida, et kas Sinu soovitud tooted on meil laos ikka olemas.

Hind: Alati tasuta!

1.7 Pakk Omniva Postkontorisse
Võimalus valida endale sobiv Omniva postkontor, kust sooviksid pakki kätte saada. Valitud postkontor ei pea kuidagi olema Sinu elukohaga seotud, vaid võid valida endale sobiva postkontori.

Hind: alla 35€ tellimuse puhul 3,5€ ning üle 35€ tellimuse puhul tasuta!

1.8 SmartKULLER
SmartKULLER on väga mugav ja kiire viis saada pakk kätte kulleriga. Tellimust sooritades saad valida ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00), millal sobiks, et kuller paki kohale tooks ning pakke toimetatakse kätte ka laupäeviti.

Hind: alla 35€ tellimuse puhul 4€ ning üle 35€ tellimuse puhul tasuta! 


2. MAKSMINE

2.1 Pangalingiga. Võimalik on meil tasuda 4 erineva panga kaudu (Swedbank, SEB, Sampo ja Nordea). Pangalingiga tasumine on kõige lihtsam. Pangalingiga tasumisel suunab meie leht otse Sind soovitud panka ning kui logid sealt sisse, siis saad ostu eest kohe tasuda. Oluline on pärast makse sooritamist vajutada "Tagasi kaupmehe juurde".

2.2 PayPali/krediitkaardiga. PayPali konto võimaldab Sul tasuda tellimuse eest krediitkaardiga. Loe PayPali kohta lähemalt SIIT!

2.3 Tasumine arvega. Sellisel juhul saadame Sulle e-maili arve, mille vahendusel saad tellimuse eest tasuda. Pane tähele, et arve me koostame käsitsi, mistõttu arve ei tule Sinu e-mailile automaatselt. Kui soovid tasuda kohapeal sularahas, siis tasub maksmisel ka valida "Soovin arvet" ning meile teada anda, et maksad paki eest sularahas meie kontoris.