Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on nüüd Pupilo!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 

Läätsed.com püsikliendiprogramm

Nüüd on võimalik Läätsed.com-s teenida boonuspunkte, mida on võimalik ostude eest tasumisel kasutada. Seega tasub Läätsed.com kliendiks registreeruda, et võimalikult soodsalt endale kontaktläätsed osta! :) Lisaks on Sul võimalik teenida raha suunates teisi meie lehele oste sooritama!

Kuidas boonuspunktide süsteem töötab?

  • Punktide saamiseks pead olema Läätsed.com registreeritud kasutaja ning sisseloginud enda kontole;
  • Punkte on võimalik teenida enda ostude pealt. 1 euro eest saab 2 punkti ning 50 punkti=1 euro. Ehk üks punkt on väärt 0,02 eurot;
  • Punkte on võimalik teenida toote kohta kommentaari kirjutamise eest. Kommentaar peab olema tootega seotud ning teistele vajalik. Läätsed.com meeskond vaatab kommentaari üle ning kui kõik korras on, siis kinnitame ka kommentaari ja punktid. Kommentaari kirjutamisega teenid 5 boonuspunkti;
  • Punkte on võimalik teenida ka nii, kui soovitad Läätsed.com-i teistele. Nimelt saad Sa soovi korral spetsiaalse Läätsed.com urli ning kui jagad seda teistele ja nemad tulevad selle lingi kaudu Läätsed.com lehele ja teevad ostu, siis saad igalt ostult 20 punkti. Spetsiaalse urli leiad enda konto alt (soovitused sõpradele).

Kuidas boonuspunkte kasutada?

See on väga lihtne! Kui oled enda kontole sisseloginud ja vajalikud tooted ostukorvi lisanud, siis saad ostukorvis määrata "Kasuta boonuspunkte" ning peale seda Sinu tellimuse summa väheneb vastavalt boonuspunktide arvule. Boonuspunktide kasutamiseks peab Sul olema kogutud vähemalt 50 boonuspunkti ning korraga saab maksimaalselt kasutada 500 boonuspunkti.

Kui Sul on Läätsed.com püsikliendiprogrammi kohta küsimusi, siis kirjuta julgesti info@laatsed.com või helista 52 98 061! :)

Kui Sa ei ole veel registreerunud Läätsed.com kasutajaks, siis tee seda nüüd: registreeru