Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on nüüd Pupilo!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 

Privaatsuspoliitika

Sinu privaatsus on meile oluline! Oleme pühendunud Läätsed.com külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt ei küsita kunagi veebilehe Läätsed.com külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad ning seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhud.

Informatsioon, mida me kogume

Meie peamine eesmärk Teilt informatsiooni kogumisel on tagada Läätsed.com veebilehe probleemivaba ja sujuv kasutamine. Kui Sa tellid Läätsed.com lehelt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • aadress;
  • e-maili aadress;
  • telefoni number.

     

Mõndadel lehtedel Sa saad ennast kui ka sõpra uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • e-maili aadress.

     

Me kogume külastajate kohta ka sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg, millal lehte külastati, kust kaudu tuldi Läätsed.com lehele, kui kaua oldi veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta Läätsed.com veelgi paremaks.

Meie e-poodi külastades salvestab teie veebilehitseja ajutise faili  (edasipidi: küpsis), mis võimaldab meil teile näidata suunatud reklaame (Google Remarketing). See ei ole seotud teie isikliku infoga ning on täiesti anonüümne. Küpsise abil on meil võimalik ajutiselt teile näidata meie toodetega seotud reklaame eesmärgiga tuua teieni meie parimad pakkumised. Kui te soovite neid reklaame üldse mitte näha, siis saate neist loobuda siin.

Kuidas me informatsiooni kasutame

Sinult saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit ning vajadusel ka krediitkaardi numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada. Nii anname kullerile Sinu telefoninumbri, aadressi ning nime. Me ei jaga kolmandatele isikutele Sinu poolt avaldatud andmeid, välja arvatud siis, kui on vaja kaup Sinuni toimetada või seadus seda nõuab.