Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on nüüd Pupilo!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 

Läätsed.com meeskond koosneb hetkel kolmest liikmest. Meie eesmärk on pidevalt areneda ning Sulle parimat teenust pakkuda, seetõttu on kindlasti tulevikus oodata meeskonna suurenemist. Meil on ka palju häid koostööpartnereid, kes meid aitavad nendes küsimustes, kus meil enda kompententsist puudu jääb. Meie oleme pühendunud täielikult sellele, et pakkuda Sulle võimalikult proffesionaalset, kiiret ja mugavat teenust ning loomulikult on meie jaoks sama oluline ka see, et meilt tellitud kaup oleks parima kvaliteediga ning Sa jääksid sellega rahule.

 

KülliKülli on superlahe, aktiivne ja sõbralik inimene, kes meie juures suurepärast tööd teinud juba 2014. aasta kevadest. 

Tõenäoliselt Külliga puutud kokku kõige tihedamini, sest just tema suur rõõm on pakkuda meie klientidele suurepärast teenindust ning hoolitseda selle eest, et kõik saaksid enda pakid kiirelt ja mugavalt kätte. Ja kui vahel tekib ka mingi apsakas, siis Küll lahendab selle kiiresti ära! 

Ja kui kirjutad all paremas nurgas olevasse online-chat-i, siis ka seal on Külli Sind aitamas ning kontorisse tulles on tema esimene, kes Sulle vastu tõttab! :)
Külliga saad ühendust:

online-chat
Tel. 56 821 121
kylli@laatsed.com

 

TatianaTatiana on Läätsed.com kõige uuem meeskonna liige, kes alustas tööd meie juures 2015nda aasta sügisel. Sellele vaatamata on Tatianal suured teamised kontaktläätsedest, kuna on mitmeid aastaid neid ka ise igapäevaselt kasutanud ning teab erinevatest kontaktläätsedest palju. Lisaks sellele on Tatiana alati rõõmsameelne ja väga abivalmis.

Tatiana on suure rõõmuga valmis Sind aitama läätsede valimisel ja ka muudes küsimustes, mis on silmade ja kontaktläätsedega seotud ning ta teeb seda vabalt nii eesti kui ka vene keeles! Tatiana hoolitseb samuti selle eest, et Sinu tellitud kaup võimalikult kiiresti ja mugavalt Sinuni jõuaks.
Tatianaga saab ühendust:

Tel.56 86 86 05
tatjana@laatsed.com

 

MerleMerle asutas 1996-ndal aastal Reetina OÜ, mille põhitegevus on silmahaiguste profülaktika, diagnoosimine ja ravi ning prillide valmistamine ja müük. Alates 1997. aastat müüakse ja määratakse ka kontaktläätsi.

1978. aastal lõpetas Merle Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ning silmahaiguste eriala omandas ta Tartu Kliinilise Haigla silmaoskakonnas. Aastatel 1979 kuni 1995 töötas Merle Järvamaa Haiglas silmaarstina ning ta on ennast pideval täiendanud erinevatel seminaridel, täienduskursustel, konverentsidel nii Eestis kui ka Rootsis, Austrias, Soome ning Hollandis.

Seega Merle näol on Läätsed.com-l olemas hinnatud ja kogenud silmaarst, kelle nõu saavad nii Julia kui ka Urmas igal vajadusel küsida. Samuti saab igaüks Merlelt silmade ja kontaktläätsede küsida.

Küsimuse silmaarstile saad esitada siit!

 


UrmasUrmas
on Läätsed.com juhataja. Põhiline töö seisneb nii Läätsed.com veebipoe igapäevase töö juhtimises, kui ka pikemaajaliste plaanide seadmises. Urmas vastutab ka selle eest, et Läätsed.com pidevalt areneks ja veelgi paremaks muutuks ning et võimalikult paljud inimesed teaksid kui mugavalt, kiirelt ja soodsalt saab kontaktläätsed ja hooldusvahendid Läätsed.com-st tellida!

Tihti suhtleb Urmas ise ka Läätsed.com toredate klientidega! :)

Urmas omandas 2008. aastal Tallina Ülikoolis bakalaureuse kraadi haldusjuhtimise erialal ning hetkel on Estonian Business Schoolis omandamisel magistrikraad rahvusvahelise ärijuhtimise erialal.Urmasega saab ühendust:

urmas@laatsed.com
Skype: urmas.piik