Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on nüüd Pupilo!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 

Kuidas osta Läätsed.com e-poest?

Tahame pakkuda lihtsaimat ning kiireimat läätsede ostmise kogemust ning loodame, et antud juhend aitab Sul kogu ostuprotsessist kiire ülevaate saada.

Ostuprotsess koosneb 5-st etapist

1. Toodete valimine

Tooete valimine

Huvipakkuva toote saad valida mitmel viisil, kasutades otsinguid, kategooriaid, brände, kordustellimuse nuppu jne. Kui oled endale sobiva toote leidnud kliki toote pealkirjal või "Lisa ostukorvi" nupul. Antud nupul klikkimine ei kohusta Sind veel millekski, niiet kasuta seda julgesti :)

2. Kontaktäätsede retsepti sisestamine

Koguse lisamine

Retsepti leiad enda vanalt kontaktläätsede pakendilt või arsti või optometristi poolt välja kirjutatud retseptilt. Kõigepealt määra ära kogus(OD = parem silm, OS = vasak silm). Pea meeles et koguse all mõeldakse soovitud pakkide kogust. Ühes pakis sisalduvate läätsede arv on ära näidatud tootenimes (2tk tähendab 2 läätse pakis).

Seejärel määra läätsede tugevus. Kui Sul on mõlemad silmad ühe tugevusega, siis täida ära ainult parema silma näitajad. Kui tegemist on värviliste läätsedega, siis määra ka soovitud värvus.

Kogus

Kui kõik andmed on sisestatud siis vajuta nuppu "Lisa ostukorvi".

3. Ostu vormistamine

Ostu vormistamine

Siin lehel saad lisada tooteid ja sisestada allahindluse koodi. Teeme aeg ajalt kampaaniaid, seega liitu meie uudiskirja ja Facebooki fännilehega, et koodid Sinuni jõuaksid. Kui oled valmis, siis vajuta nupul "Vormista ost"

4. Tellimuse kinnitamine

Andmete lisamine

Täida palun kontaktandmed, määra, kuidas soovid tooteid kätte saada (NB! Kui tellid ka hooldusvedelikku, siis Eesti Post viib selle Sinule lähimasse postkontorisse.) Määra ära sobiv pank ning nõustu tingimustega. Seejärel kliki lingil "Soorita ost". Seejärel suunatakse Sind panka makse teostamise juurde.

5. Maksmine

Peale makse teostamist vajuta kindlasti nupul "Tagasi kaupmehe juurde". Palju õnne, tellimus edukalt sooritatud! Saad selle kohta ka e-posti aadressile kinnituse. Kontaktläätsed toimetatakse Sinuni valitud transpordiviisi kaudu.

Kordustellimus

Kui oled registreerunud Läätsed.com kasutajaks, siis saad järgmine kord sooritada kordustellimuse paari hiireklikiga! Kordustellimuse teostamiseks vali vasakust menüüst "Kordustellimus" ning näed, mis tooteid Sa eelmine kord ostsid ning saad kiiresti ja lihtsasti kordusostu teha. Kuna läätsekandjad eelistavad enamasti kindlaid tooteid, siis nii on oluliselt mõnusam endale uued kontaktläätsed ja/või hooldusvedelik soetada.

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust:
Telefon: 52 98 061
e-post: info ät laatsed.com