Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on nüüd Pupilo!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 

Läätsed.com on Eesti suurim läätsekaubamaja, mis tähendab, et paljud Eesti läätsekandjaid väärtustavad meie poolt pakutavat teenust ja tooteid. Oleme selle eest väga tänulikud!


15 aastat läätsemüügi kogemust

Läätsed.com üks asutajatest, silmaarst Dr. Merle Piik omab kontaktläätsede müügi kogemust aastast 1997. Kuna kontaktläätsede kättesaadavus ja hind ei olnud paljude jaoks taskukohased, siis tekkis 2009 aasta suvel idee luua mugav ja soodne võimalus patsientidel kontaktläätsed endale kiirelt koju tellida. Seega Dr. Merle Piigi näol on meil kasutada 15 aastat kogemusi kontaktläätsede müümisel ja määramisel. Ning neid kogemusi me ka kasutame, sest meile on väga oluline pakkude enda klientidele professinaalset teenindust, sest meie klientide silmad ja nende heaolu on meile tõesti olulised!


Meeskond

Läätsed.com meeskonda
kuulub lisaks Dr. Merle Piigile ka Tatiana Bazhok, Külli Haasma, Kati Kreekman ja Urmas Piik. Meie meeskonna kohta saad lähemalt lugeda SIIT!:


Miks valida meid?

Meie kliendid on meie jaoks kõige olulisemad.
Seda ütleb ka meie missioon: Teha inimeste tuju heaks ning tuua klientide silmadesse sära ja selgust.

  • Personaalne ja alati abivalmis teenindus. Meie kliendid on meie sõbrad. Vastame alati Sinu kirjadele esimesel võimalusel ning tööpäeviti ei võta see kindlasti rohkem aega kui 30 minutit ning tihti saad sama kiirelt vastuse ka nädalavahetusel. Samuti on meile väga oluline, et probleemide tekkimisel me oleksime Sinu jaoks alati olemas ja aitaksime Sind. Olgu probleem milline iganes, kindlasti tuleks meid sellest teavitada ja me teeme alati kõik endast oleneva, et see olukord saaks kliendi jaoks positiivselt lahendatud. Siiani on meil see hästi ka õnnestunud. Õnneks probleeme esineb väga harva, aga kui need ikkagi ette tulevad ,siis oleme Sinu jaoks olemas!
  • Parim ostukeskkond Internetis. Meile on oluline, et Sa tunneksid meie kodulehel ennast hästi ning kõik oleks lihtne ja mugav. Samuti võtame arvesse kõikide inimeste ettepanekuid, kuidas Läätsed.com veebipoodi veelgi paremaks teha. Meie eesmärk on Läätsed.com veebipoodi pidevalt arendada, et Sa saaksid enda ostud järjest mugavamalt sooritada! :)
  • Tellitud kaup kiirelt kätte. 90% tellimustest suudame me täita 1-2 tööpäevaga ning meie eesmärk on seda näitajat pidevalt parandada. Kui Sul on läätsedega väga kiire, siis Tallinnas saad samal päeval ise ka meie kontorisse läätsedele järgi tulla (asume Tulika 15/17, ruum 338), kuid enne tasuks siiski üle kontrollida, kas Sinu soovitud läätsed meil ikka olemas.
     
  • Kvaliteetne, suur ja soodne tootevalik. Meile on oluline, et kontaktläätsed ja muud tarvikud, mis Läätsed.com-s müügil on, oleksid kvaliteetsed ja meie kliendid jääksid nendega rahule. Loomulikult on meie jaoks oluline ka see, et Läätsed.com-s müüdav kaup oleks võimalikult soodsa hinnaga, näiteks võrreldes optikapoodidega on Läätsed.com hinnad kuni 50% soodsamad!

Kui Sul on küsimusi või ettepanekuid, siis võta julgesti ühendust! Kirjuta meile läbi kontaktivormi või helista +372 56 821 121.