Kontaktläätsed, läätsed, värvilised kontaktläätsed

on läätsekandjale tõeline komm!
Otsi saidilt
Kliendiabi telefon: _+372 56 821 121

Praegu asute:

 
ColourVUE 3 Tones 2tk

ColourVUE 3 Tones värvilised läätsed põhinevad tipptehnoloogial, mis sulandavad 3 värvi, muutes läätsed äärmiselt loomulikuks. Kui soovid muuta oma silmavärvi nii, et kõrvalseisja ei oska arvatagi, et Sa läätsi kannad, siis on 3 Tones Sulle parim valik.

Kui Sul on terved silmad, siis täida allolevas väljas ainult parema silma näitajad, vali koguseks 1, tugevuseks 0 ning vali sobilik värvitoon. Seejärel suunatakse Sind maksmise juurde ning paari päeva pärast saad neid läätsi juba kasutada! Proovi juba täna!


 


3 Tones seeria läätsed on meil suures osas laos olemas, kuid siiski on osade tugevuste tarneaeg kuni kolm nädalat! Soovi korral võta meiega ühendust, et olla kindel, kas Sinule sobiva tugevusega läätsed on kohe olemas! Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE Basic tervetele silmadele 2tk UUS!
Sul on terved silmad, kuid sooviksid lihtsalt endale vahelduseks teist värvi silmi? Siis just Basic läätsed on Sulle! :)

Kui Sul on terved silmad, siis vali lihtsalt soovitud värv ning kliki "Lisa ostukorvi" nupul. Kui soovid osta lisaks hooldusvahendeid ja läätsekonteinerit, siis lisa need ostukorvi ja vajuta "Vormista ost", täida vajalikud väljad ning maksa toodete eest. Läätsed jõuavad Sinuni paari päevaga! Lihtne!

Lähemalt
Hind: 25,00 €
ColourVUE BigEyes - populaarseimad värvilised läätsed 2tk
Muuda enda pilk seksikaks ja vastupandamatuks! BigEyes läätsesid kandes oled tähelepanu keskmes kuna need läätsed muudavad Su silmad suuremaks ning pilkupüüdvamaks.

Läätsed kiirelt kätte - osta kohe ning juba paari päeva pärast saad neid kanda!

Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE BigEyes 4tk + C-Well 360ml + konteiner

Läätsede kaasa kvaliteetne ja mugav C-Well 60ml hooldusvedelik ning konteiner! Komplekti väärtus 26!Muuda enda pilk seksikaks ja vastupandamatuks! BigEyes läätsesid kandes oled tähelepanu keskmes kuna need läätsed muudavad Su silmad suuremaks ning pilkupüüdvamaks.

Läätsed kiirelt kätte - osta kohe ning juba paari päeva pärast saad neid kanda!


 


Lähemalt

Tavahind: 54,20 €

Erihind: 46,00 €

ColourVUE Crazy lens 2tk

Soovid muutuda vampiiriks, zombiks või tahad, et Su silmad sõna otseses mõttes naeraks? Nägemiskorrektsioonita (0.00) 3-kuuse kasutusajaga crazy läätsed on viimane lihv kostüümipeole, annavad täiendava efekti teatri- ja filmitükile või sobivad lihtsalt shokeerimiseks.

Lähemalt
Hind: 26,00 €
ColourVUE Crazy miinustugevustega 2tk
Populaarsemad Crazy läätsed nüüd võimalik tellida ka miinustugevustega (-6.00). Lisaks väga efektsetele silmadele on nüüd nendega võimalik ka paremini näha! :) Lähemalt

Tavahind: 35,00 €

Erihind: 27,00 €

ColourVUE Crazy One-Day 2tk

Tulemas on stiilipidu ja soovid väga eriline välja näha? Siis just ColouVUE Crazy ühepäevased läätsed on Sinu jaoks. Saad peoks väga lahedad silmad ning peo lõppedes saad läätsed lihtsalt minema vistada. Ei pea jändama konteineri ja hooldusvedelikuga! :)

Lähemalt

Tavahind: 19,00 €

Erihind: 15,00 €

ColourVUE Crazy Sky Blue 2tk

Imeilusad sinised läätsed, mida kandis ka Kristel Aaslaid Su Nägu Kõlab Tuttavalt 3nda hooaja finaalsaates, kui kehastas printsess Elsat ning esitas loo "Let it go".Lähemalt
Hind: 26,00 €
ColourVUE Elegance 2tk
Täiest uued läätsed tuntud värviliste läätsede valmistaja ColourVUE-lt. Tootevalikus 6 väga omapärast värvust. Näiteks võid enda silmad omapärasemaks muuta kasutades roosasid läätsi, mis jäävad väga efektsed ka tumedamatel silmadel.

Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE Eyelush 2tk
Muuda enda pilk omapäraseks ja seksikaks. Proovi täiesti uusi ja väga omapärseid ColourVUE Eyelush värvilisi kontaktläätsi. Tegemist ikka 3-kuuliste läätsedega ning valmistatud on need samal läätsepõhjale mis BigEyes, Glamour ja muud ColourVUE seeriad. Seega kvaliteedis kahtlema ei pea! :)
Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE Fusion 2tk
Colorvue Fusion revolutsioonilistes läätsedes on sulandatud kokku erinevad värvitoonid saades tulemuseks ainulaadsed varjundid, mis annavad silmale heledama ja mitmekülgse väljanägemise. Saadaval kollase ja sinise ning rohelise ja kollasega kontaktläätsed.


Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE Glamour 2tk
ColorVUE Glamour värvilised läätsed on 3-kuulise kasutusajaga ning nende läätsede eesmärgiks on muuta Sinu silmad veelgi pilkupüüdvamaks ning glamuursemaks. Efekti lisab veel läätsede ümber olev must joon, et Su silmad ei jääks kellegile märkamatuks!Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE Glow UV valguses helendavad läätsed 2tk
UV valguses helendavad läätsed, mis võimaldav Sul peol teistes pilkupüüdvam ning säravam olla! ColourVUE Glow läätsed on 1-aastase kasutusajaga ning saadaval ainult tervetele (0.00) silmadele! Võimalik valida 8 erineva värvitooni vahel: sinine, roheline, kollane, roosa, beež, orantž, punane ja läbipaistev (muidu läbipaistvad, aga UV valguse käes helendavad)


Lähemalt
Hind: 29,00 €
ColourVUE One-Day TruBlends 10tk - parimad läätsed peole!
Lahe pidu tulemas ja tahad veelgi erilisem välja näha? TruBlends 1-päevased läätsed on ideaalne võimalus enda silmavärvi muuta. Lõpptulemus jääb väga loomulik ning kuna tegemis ühepäevaste läätsedega, siis pärast pidu saad läätsed lihtsalt prügikasti visata. Väga silmasõbralikud ning ei ole vaja mässata konteineri ja hooldusvedelikuga! :)
Lähemalt
Hind: 23,00 €
ColourVUE populaarseimad värvilised läätsed ühekaupa(1tk)
Kui Sul on erineva tugevusega silmad, siis nüüd on suurepärane võimalus ColourVUE värvilised läätsed ära proovida. Ei pea korraga ostma kahte pakki (4 läätse), vaid saad tellida ainult 2 läätse (kummagile silmale)! :)

Kui vajad tellimisel abi või on värvide kohta küsimusi, siis helista meile julgesti 56 821 121! :)

Läätsed saab kiirelt kätte - osta kohe ning juba paari päeva pärast saad neid kanda! Lähemalt
Hind: 11,50 €
ColourVUE Stars and Jewel tervetele silmadele 2tk

Lisa enda pilku salapära ning naudi teiste tähelepanu! Väga stiilsed ja pilkupüüdvad 3-kuulised läätsed ColourVUE-lt, mis sobivad ka täiesti tervetele silmadele! Saadaval 3 erinevat läätsetüüpi mis sisaldavad nii tähti, kulda, kui hõbedat. Sobivad hästi nii heledatele kui ka tumedatele silmadele! 

Lähemalt

Tavahind: 38,00 €

Erihind: 28,90 €

ColourVUE Toric 2tk
Värvilised toorilised kontaktläätsed, mida võib kanda kuni 3-kuud. Ühes pakis on 2 samade näitajatega kontaktläätse!

Saadaval ainult värvusega "Gorgeous Gray" (vaata pilti!).
Lähemalt

Tavahind: 38,00 €

Erihind: 32,00 €

ColourVUE värvilised läätsed 2tk + C-Well 60ml ja konteiner
ColorVUE Glamour värvilised läätsed on 3-kuulise kasutusajaga ning nende läätsede eesmärgiks on muuta Sinu silmad veelgi pilkupüüdvamaks ning glamuursemaks. Efekti lisab veel läätsede ümber olev must joon, et Su silmad ei jääks kellegile märkamatuks!Kahjuks Glamour Blue 0,00 tugevusega on hetkel laost otsas! Nad peaksid jõudma meieni kolme nädala jooksul.
Lähemalt
Hind: 27,50 €